Služby členům

22.11.2017
AKA

Právní pomoc

Členové AKA se mohou obracet s jednoduchými dotazy na právní kancelář

Mgr Alena Straubová

Smetanova 8, Brno

541556155

office@aka.cz

Doporučujeme kontakt mailem. Odpovědi jsou zdarma, při složitějších poradách a službách je pro členy AKA (a ASMEA) zavedena zvýhodněná sazba. Cena je věcí individuální dohody.

 

Úschovna autorských děl

V AKA archivujeme autorská díla (prezentace, návrhy) s datem přijetí. Kontakt na office@aka.cz V případě sporu o autorství je registrace jedním z důkazů. Služba je pro členy AKA zdarma.Formulář k archivaci: Žádost o registrovanou úschovu autorského díla

claim autorské dílo

 

AKA kódy

Vysílatelé žádají, aby televizní spoty zasílané agenturami k vysílání byly vybaveny tzv. AKA kódy. Ty přiděluje AKA zdarma prostřednictvím registru TV komerce na adrese registr.aka.cz. Noví členové registru se musejí registrovat přes kancelář office@aka.cz Stávající členové registru už mohou kódy získávat v registru přímo bez podpory kanceláře AKA.

 

Liftago zvýhodněné tarify

Zvýhodněné služby taxi Liftago v Praze s možností vykazovat cesty na jednotlivá nákladová střediska. Kontakt přes office@aka.cz

PES_Právní elektronický systém

vytvořen Hospodářskou komorou ČR, jejíž členem je AKA/členi AKA a je nástroj pro podnikatele, kteří vědí, že povinnosti se mají plnit, ale nechtějí ztrácet čas a peníze byrokracií.

Více o PES