AKA obnovuje podAKAsty: Poprvé s Robertem Haasem o transformaci agentury

12.6.2023
AKA

Cílem i úkolem AKA je mimo jiné vzdělávat a otvírat nové otázky, které hýbou trhem marketingu, reklamy a komunikace. Na konci května se naše ředitelka, Kateřina Hrubešová, pustila do vod pro ni tehdy neznámých a doslova a do písmene se po hlavě vrhla na podcasty.

Bude jich celá série a budou se věnovat právě aktuálním tématům, trendům i událostem.

První podcast je již hotov a můžete si jej poslechnout zde. Takže spolu s tím představujeme i náš nový podcastový, tedy poAKAstový kanál na platformě Spotify!

Kateřina si povídala s Robertem Haasem z agentury Symbio na velmi zajímavé téma transformace agentury.

Než si podcast poslechnete, zkuste si sami odpovědět na otázku, zdali třeba u vás ve firmě je něco, co byste chtěli nebo měli změnit, aby lépe fungovala?

Možná vám poradíme. Teda ne my, ale Robert.

Ten si s Kateřinou povídá mimo jiné o tom, jak se transformuje agentura v dnešní době a co to vlastně v praxi znamená, jak se na tuto změnu trénuje management, a prozradí vám třeba význam tak kouzelných slov, jako je “procesní mapa”.

Zdroj: Pixabay

Víc vám ale neprozradíme. Myslíte, že to Kateřina ukormidlovala?

My si myslíme, že ano.

A další podcasty budou následovat! Ještě do léta se Kateřina setká s Janem Sudou z agentury McCann na téma, které hýbe trhem I celým světem – umělá inteligence, takže se je rozhodně na co těšit.

Pokud máte nějaká témata, o kterých byste se chtěli něco dozvědět, dejte nám vědět!

Jsme tu pro vás.