O vyhlášení cen EFFIE se rozhodne za měsíc

14.10.2020
AKA

O vyhlášení cen EFFIE se rozhodne za měsíc

Prezidium AKA v reakci na nově vyhlášená vládní opatření rozhodla posunout termín vyhlášení cen EFFIE 2020. Je více než pravděpodobné, že v původně plánovaném datu 4. listopadu ještě budou platit různá omezení. Předvídat v tuto chvíli vývoj a organizovat takovou událost je prakticky nemožné.

AKA připravila neotřelé řešení, které plně respektovalo restrikce platná do pondělí 12.10. Navíc byla naprosto bezkontaktní. Přesto se domníváme, že by snaha uskutečnit závěrečný ceremoniál mohla být vnímána jako nepřípadná. Současně chceme dostát významu této vrcholné oborové akce a neodbýt ji prostým oznámením nebo on-line vyhlášením bez předávání. Proto o dalším postupu rozhodne AKA na jednání prezidia na počátku listopadu. Na přípravě akce nadále pracujeme a čekáme na vhodnou chvíli. Proto prosíme o trpělivost.

Děkujeme všem partnerům, spolupracovníkům, soutěžícím a porotcům za dosavadní práci a úsilí. Pevně věříme, že sice s časovým posunem, ale přeci jen dočkáme důstojné oslavy profesionální a efektivní komunikace.