Řady AKA rozšířila digitální agentura Story TLRS

5.3.2024
AKA

Asociace komunikačních agentur zahájila rok přijetím nového člena, když na únorovém zasedání Prezidia vstoupila do jejích řad digitální agentura Story TLRS. Celkem má AKA nyní 48 členů.

Vstup nových agentur je příslibem stále se rozrůstající členské základny AKA. Faktem je, že v poslední době se velmi daří zejména na poli digitálních agentur, což svědčí i o celkovém trendu trhu.

Jak je již tradicí, zástupci nové členské agentury se zúčastnili únorové schůze prezidia AKA, kde představili své agentury a seznámili členy prezidia se svými plány a očekáváními.

Digitální agentura Story TLRS se zaměřuje zejména na tvorbu obsahu na sociální sítě, tvorbu kreativních kampaní, obsahové strategie, mediální strategie a správu kampaní, zapojování influencerů do kampaní klientů a kampaňové microsites.

„Ve Story TLRS pomáháme klientům najít a efektivně odvyprávět příběh jejich značky,“ řekla na adresu agentury Story TLRS CEO Adéla Marešová. A dodala: „V dnešní době se pozornost zákazníků vůči reklamě zkracuje, je o to důležitější hledat nové cesty, kanály a způsoby, jak je zaujmout. Stavíme to proto na interaktivitě, technologiích a dynamických formátech. Věříme v sílu dat a insightů, a proto využíváme i social listening a pro mnohé naše klienty se staráme i o mediální nákup a vyhodnocování.“ 

Agentura Story TLRS patří spolu s designéry Semibold, vývojáři Make it Run, produkcí VNV a novým PR projektem Other half pod komunikační skupinu Near & Dear, kterou od loňského roku vede Magdaléna Pivarči Křížová, jež dlouhé roky působila v pražském Triadu. „Projekty a aktivity AKA znám dlouhodobě a jejich hodnotu vnímám opravdu pozitivně jak pro členské agentury, tak i pro trh. Dává mi proto obrovský smysl, abychom se prostřednictvím Story TLRS zapojili,” vysvětluje svůj postoj.

“Jsem moc ráda, že do asociace vstoupila další digitální agentura. Tím posilujeme znalostní hub AKA  AI o dalšího specialistu, a vítám Magdu Křížovou Pivarči, ředitelku skupiny, zpět v AKA,” dodala ke vstupu agentury STORY TLRS výkonná ředitelka AKA Kateřina Hrubešová.

Těšíme se na oboustranně přínosnou spolupráci.

Tiskovou zprávu ke stažení najdete zde

Na fotografii zleva Adéla Marešová, Magdaléna Pivarči Křížová, Petra Jankovičová, prezidentka AKA, a Kateřina Hrubešová

Na fotografii zleva Adéla Marešová, Magdaléna Pivarči Křížová, Petra Jankovičová, prezidentka AKA, a Kateřina Hrubešová