PodAKAst č. 5: Kateřina Hrubešová přivedla „ke zpovědi“ Honzu Binara

9. 11. 2023

PodAKAst

img-3417-1-scaled
Cílem i úkolem Asociace komunikačních agentur je mimo jiné vzdělávat a otvírat nové otázky, které hýbou trhem marketingu, reklamy a komunikace. Tento, v řadě již pátý, podAKAst je ale úplně jiný. A máme se na co těšit. Podcast vznikl u příležitosti udělení ceny ADMAN, ceny AKA za celoživotní dílo a přínos komunikačnímu průmyslu, Janu Binarovi, dlouholetému řediteli agentury McCann.

Pátý podcast Asociace komunikačních agentur je naprosto výjimečný. Jedná se o velmi upřímný rozhovor, anebo snad dokonce zpověď?

Jan Binar dostal včera (9. listopadu 2023) na konferenci Forum Media ocenění AKA  za celoživotní přínos v podobě titulu Adman.

Na fotky ze slavnostního předání se můžete podívat zde:

A i když podcast začíná jednoduše, otázkou, jaký je to pocit být takto oceněn, pak se dostáváme úplně jinam.

Náš pátý podAKAst je trochu jiný než bývají rozhovory s jinými oceněnými, úspěšnými lidmi.

Výkonná ředitelka AKA, Káča Hrubešová se Honzy ptala na nepopulární, ale důležité věci, se kterými se pereme všichni: na strach z neúspěchu, ze ztráty práce, jak se v životě hledá pokora, jestli je schopen sebereflexe, jak se dívá sám na sebe zpětně, a co plánuje v životě po životě – tedy až skončí jako šéf agentury.

Doslova ho svlékla z kůže a do naha a ptala se na věci, o kterých se nemluví a které nepatří do rejstříku úspěšných manažerů, ale přesto jsou součástí našich životů.

Oceňujeme Honzovu odvahu odpovídat a Káčinu odvahu se ptát.

Jak Káča zmiňuje na začátku, milí posluchači, berte to tak, že si ve studiu povídají dva „staří ještěři“, kteří mají za sebou lecjakou srážku s realitou, šrámy ze střetů a bojů a jsou si vědomi toho, že je nutné bavit o i o prohrách a frustracích, o vyhoření. Dokud tohle nepojmenujeme, a neřekneme, že tohle patří k našim životům, nejsme opravdoví. Jinak řečeno, odhrneme tu hezkou, luxusní oponu úspěchu a podíváme se do maskérny.

Tak honem, poslechněte si to tady.

Více se dozvíte i na našem Instagramu.

A tím naše podAKAsty nekončí. Sledujte nás.