PodAKAst č. 7: Kateřina Hrubešová s vítězi Grand Prix Effie 2023, Kateřinou Harris a Lubošem Jahodou

17. 12. 2023

PodAKAst

screenshot-2023-12-17-at-210630
Natočit dobrou reklamu je fuška, to víme všichni. Natočit ale reklamu, která vyhraje Grand Prix a ještě k tomu je ukázkou perfektní spolupráce zadavatele a agentury, to je pak inspirace pro všechny z oboru. A právě náš sedmý podAKAst je s těmi, komu se to povedlo. S Kateřinou Harris, viceprezidentkou řetězce Albert ČR, a s Lubošem Jahodou, Business Directorem agentury VCCP Prague.
Sedmý podAKAst, podcast Asociace komunikačních agentur, je o tom, jak natočit vítěznou reklamu. Káča Hrubešová si tentokrát totiž povídala s těmi, kteří stojí za vítěznou reklamou Effie 2023, tedy reklamou, jež obdržela cenu Grand Prix.
Hosty zvídavého Káčina dotazování jsou za zadavatele Kateřina Harris, viceprezidentka řetězce Albert ČR, a za agenturu VCCP Prague, Business Director, Luboš Jahoda.
O čem je tento podcast?
  • o tom, jak vznikají unikátní, dlouhodobé a funkční komunikační kampaně
  • uslyšíte, k jakým výsledkům můžeme dospět příkladnou spoluprací mezi osvíceným zadavatelem a agenturou, která hledá optimální řešení
  • znovu si zopakujeme, jak důležité je správně vyplnit přihlášku do soutěže
  • nahlédneme i do zákulisí kampaně a toho, co všechno k jejímu úspěchu vedlo a jaké změny byly provedeny na obou stranách

Vítězům ještě jednou moc gratulujeme a věříme, že Vás náš další podAKAst inspiruje.

A teď už to hlavní. PodAKAst č. 7 si poslechněte tady, na našem kanále Spotify.

Sledujte nás!