AKA se stále rozrůstá: Novým členem se stala digitální agentura Actum

8. 6. 2023

Tisková zpráva

screenshot-2023-06-08-at-181559
Asociace komunikačních agentur (AKA) rozšířila tento týden své řady o digitální agenturu Actum Digital. Ta se tak stala první agenturou, která letos do AKA oficiálně vstoupila. Celkem má AKA v současnosti 53 členů.

Agentura Actum je technologická digitální agentura poskytující komplexní služby v oblasti digitální transformace firem – customer experience management, e-commerce, optimalizace obchodních procesů, správa obsahu a dat ad. S využitím nejnovějších technologií a metod řízení se agentura soustředí na dosahování výjimečných výsledků pro své klienty a poskytuje služby, které překračují tradiční hranice digitálního marketingu.

Filip Kec

 

„Vstup do Asociace komunikačních agentur je pro Actum důležitým krokem. Toto členství nám ve spolupráci s předními subjekty v oboru umožní aktivně přispívat k růstu a inovacím v našem oboru a posílit tak naše postavení na českém trhu,“ říká Filip Kec, Division director společnosti.

 

 

„Jsem velmi ráda, že se Asociace stále rozrůstá, protože každý její člen představuje různorodost a barevnost profesní asociace. Actum je digitální a technologická firma, která bude hrát klíčovou roli v naší agendě AI a trendů v digitálním průmyslu,” uvedla na adresu nového člena Kateřina Hrubešová, ředitelka AKA.

Těšíme se na společnou práci.