Dnes večer se nemAKA!_7.10.2021 od 17,30 h

2.9.2021
AKA

Neformální setkání startují

Pro mnoho členů AKA je profesní organizace místem pro osobní kontakt, sdílení zkušeností. Jenže vedle častého styku v pracovních skupinách nebo v orgánech asociace vlastně členové neměli příležitost pro neformální setkávání. To se teď mění.

Každý první čtvrtek v měsíci se nemAKA! To se ředitelé a manažeři členských agentur scházejí v kulturním centru DOX+ na kus řeči. Restaurace a bar je vyhrazen jenom nám. Na úvod si připravíme vystoupení inspirativního hosta. Nicméně to hlavní – networking je pak na návštěvnících samotných.

Propagátorem tohoto formátu je Miroslav Král, spolumajitel agentury Marketup a nestor české on-line komunikace. Na první setkání pozval fenomenální horolezkyni Kláru Kolouchovou, která cyklus otevře a podělí se o prožitky v extrémních situacích.

Setkání jsou bezplatná, konzumace jde na vrub každého návštěvníka. O hostech budeme informovat vždy s dostatečným předstihem. Ale jejich účast je jen ozdobou na večírku, který si uděláme pro sebe. Nejlepší nápady a příležitosti se rodí právě na takovýchto setkáních.

Doporučujeme si dát do kalendáře jako pravidelnou položku a současně pozvat senior manažery vašeho týmu. Startujeme vždy v 17.30. Poprvé ve čtvrtek 7. října!