EFFIE 2021 zná svůj short list

18.10.2021
AKA

Porota EFFIE složená ze zástupců zadavatelů, agentur, výzkumných agentur SIMARu  a odborných medií vybrala z 85 přihlášených prací na short list 54.

 

EFFIE 2021 zná short list

Letošní ročník EFFIE pořadatelé kvůli pandemickému roku vyhlašovali s očekáváním a nejistotou. Přesto je počet prací druhý nejvyšší v novodobé historii soutěže. Porota vysoce ocenila úroveň přihlášek v dříve problematických kategoriích Sociálního, kulturního a ekologického marketingu a Kampaních veřejné správy. U nich se obvykle obtížněji prokazují dosažené cíle. Letos z hlediska doložených výsledků patřily přihlášky v těchto kategoriích k nejlepším vůbec.

Překotná doba přináší i paradoxy. Doslova ve chvíli, kdy porota posunula dlouhodobou kampaň pro Bohemia Energy na short list, proletěla éterem zpráva o jejím krachu. Porota je ve shodě, že úspěšné budování značky komunikačními nástroji a lapsus obchodního modelu nejsou v rozporu. Proto i tuto práci najdete na kompletním short listu.

Kdo získá ocenění EFFIE bude známo 24. listopadu. Slavnostní vyhlášení proběhne tentokrát ve velkém studiu televize Prima. Po loňském on-line přenosu z obýváku opět naživo před publikem. Přímo na místě, před zraky diváků také úzká porota vedená ředitelem FTV Prima Markem Singerem rozhodne o držiteli letošní Grand Prix. Vstupenky na večer můžete získat zde

Lístky na EFFIE

Letos se slavnostní vyhlášení EFFIE odehraje po roční pauze opět prezenčně. Ceremoniál bude hostit velké studio televize PRIMA 24. listopadu. Přímo na místě, před zraky diváků také úzká porota vedená ředitelem FTV Prima Markem Singerem rozhodne o držiteli letošní Grand Prix. Vstupenky na večer můžete získat zde