EAC

Evropská asociace komunikačních agentur nabízí členským agenturám velmi zajímavé školení, původně z dílny britské IPA. Školení je určené pro reklamní profesionály se základní, ale nejvíce tříletou zkušeností s oborem.

Studijní Program je vytvořen s cílem poskytnout mladým profesionálům důkladné pochopení reklamního průmyslu a nabídnout komplexní přehled rozličných komunikačních procesů. Jedná se o první konzistentní celoevropský certifikát, který doplňuje profesní zkušenosti a umožňuje tak zvýšit kariérní možnosti. 

Výukový program je koncipován jako individuální distanční studium přes webové výukové moduly. Zabere cca 30-35 hodin, které si studující zvolí zcela libovolně, může i ve svém mimopracovním čase. Pro členy AKA je toto studium, zakončené certifikovanou zkouškou, ve snížené ceně 250,- EUR na osobu (nečlenské agentury 500,-EUR). Stačí se zaregistrovat na stránkách http://certificate.eaca.be/register, kde jsou o programu také veškeré další informace. Studium probíhá on-line v 6 modulech a je ukončeno písemnou zkouškou. Tato zkouška je již zahrnuta v částce 250 EUR. Výukovým i zkušebním jazykem je angličtina.

Letáček ke stažení.


Slavnostní předávání European Advertising Certificate proběhlo v designovém Glass Baru v nejvyšším patře Tančícího domu.

 

Slavnostní předávání EAC za rok 2016.